HAKKIMIZDA

Kurumsal
Vizyonumuz

. Kaliteli ve eğitilmiş işgücü, yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve lojistik sektöründe uluslararası marka olmak.

Sektörde Örnek, güvenilir ve Öncü olmayı hedefleyen ,yaratıcı,global bakış açısına sahip istikrarlı bir şekilde büyümeyi uzun vadelerde gerçekleştiren Gümrüklü ve Gümrüksüz Depolama ve Dağıtım Markası olmak. Çalışanlarımıza,ortaklarımıza,müşterilerimize davranışlarımızda;karşılıklı saygı,itibar ve dürüstlük temel ilkemizdir.

Misyonumuz

. Uluslarararası arenada lojistik alanda öncü bir firma ve marka olarak 'komple çözüm' hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmek ve yeni teknoloji fırsatlarını değerlendirmek.
Yurtiçi ve yurtdışı ticarete konu olan tüm ürünlerin gümrüklü depolanması ve dağıtımı faaliyetlerini tekil yada entegre çözümler halinde sunarak, sürekli müşteri ve kurum tatmini bilinci ile müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermek ve verdiği hizmet ile müşteri beklentilerinin de ötesinde doğru çözümler üretmek. Yarının koşullarını bugünden belirleyerek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin bilgi ve morallerini en üst düzeyde tutarak hizmet veren bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz

. Müşteri Odaklılık; "Kazan Kazan" felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak
Öğrenme ve Gelişim; İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak
Çalışan Memnuniyeti; Çalışanlarımızın beklentilerini aşarak karşılamak. Sosyal İletişimi sağlamak amacıyla; çalışanlar arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak.
Takım Ruhu; Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak.
Çevreye Ve Topluma Saygı; Süreçlerimizde toplumun beklentilerine ve çevreyi korumaya karşı duyarlı olmak.
Güvenilirlik; Paydaşlara verdiğimiz sözleri tutmak, yalan söylememek, etik değerlere uyum sağlamak.
İşbirliklerini Geliştirme; Hizmet aldığımız tedarikçi, acente, sivil toplum örgütü, vb. işbirlikleri ile "Kazan Kazan" felsefesine uygun olarakçalışmak ve karşılıklı gelişimi sağlamak.

Kalite Politikamız

. Gelişen ve değişen dünyamızda lojistik ve antrepo alanında faaliyet gösteren kuruluşlar arasında süregelen ve bundan böyle de sürecek olan rekabet ortamında gelişebilmemizin yolu tüm faaliyetlerimizde kaliteli hizmeti ,müşteri memnuniyeti odaklı,şeffaf bakış açısı ile, dürüst, güvenilir, müşteri ilişkilerinde eşit yaklaşan, yasalara ve kamu düzenine saygılı, katılımcı ve hizmetini Avrupa standartlarına uygun mantığı ile ilke edinmiştir.

assembol.com